
Аудіо рецензії на переглянуті фільми. Записую частіше на ходу, за кермом, після перегляду фільму щоб по свіжих слідах не розгубити емоції. Може виглядати не все гладко і красиво, але то що це не постановочно - це точно! Емоції складно передати словами, звідси і народилася думка викладати звуки.Фільми дивляться очима, кажуть про нього губами, слухають про нього вухами. Але найважливіше - навчитися відчувати фільм душею.Приємних переглядів і прослуховувань!