
Привіт! Я Саша і це мій подкаст про емоції та стани, які притаманні нам – живим людям. Я психолог і розуміюсь на емоціях та станах, а ще – на інструментах, які допомагають відчути себе краще. Тому з березня 2022 я записую "Як це пережити?!". Якщо вам подобається те, що я роблю, будь ласка, підпишіться на канал, вподобайте епізоди, які вам відгукнулись та напишіть будь-який змістовний коментар.А якщо ви хочете підтримати "Як це пережити?!", запрошую до спільноти: https://base.monobank.ua/how2surviveitПриємного прослуховування!