
Drogi słuchaczu, tworzymy z nieukrywaną przyjemnością dla nas samych jednak z myślą o Tobie. Dopiero zaczynamy naszą ścieżkę w formie podcastu, dużo musimy sami sobie wybaczyć ale chcemy pracować nad naszym warsztatem, żebyś to Ty miał przyjemność i emocje a także chętnie do nas wracał. <br />Będziemy wdzięczni za konstruktywną ocenę oraz podpowiedź o czym szczególnie chciałbyś posłuchać.. oraz w jakiej formie.<br />Zapraszamy również do współtworzenia kanału poprzez własne bloki tematyczne w których uważasz, że mógłbyś się sprawdzić.<br />Zgodnie z naszym motto: Od fanów dla fanów!<br />Miłego odbioru ;)