
В епизодите каним на гости в Медийното Студио ученици, учители и бивши възпитаници на IV ЕГ, за да ни разкажат какво ново се случва с техния живот и проекти, да ни разкажат по някоя друга готина история и за да се забавляваме заедно. Проектът "Медийно Студио" в IVЕГ "Фредерик Жолио- Кюри" е създаден през 2021г. от Петър Петров, учител по испански език в гимназията и неин възпитаник.