
Jeżeliby zsumować nasze doświadczenia w Korei byłoby tego prawie aż piętnaście lat. To sporo czasu biorąc pod uwagę, że jest nas tylko dwoje. Oboje w Korei studiowaliśmy, oboje pracujemy dla koreańskich korporacji i oboje cieszymy się życiem wśród bliskich o skośnych oczach.Dużo też o Korei piszemy. Od 2003 roku Anna prowadzi bloga „W Korei i nie tylko”, na podstawie którego wydana została książka pt. „W Korei”. Leszek prowadzi dwa blogi: jeden kulinarny „Korea na wynos” i jeden traktujący o koreańskiej rzeczywistości „Yellowinside”. Teraz przyszedł czas na audycję „Zakorkowani”. Będziemy w niej „odkorkowywać” Kraj Porannego Spokoju poruszając od najbardziej błahych po te bardziej kontrowersyjne tematy. Podzielimy się również naszymi osobistymi doświadczeniami.Gorąco zapraszamy do słuchania, komentowania i rozpowszechniania „Zakorkowanych”. Mamy nadzieję, że wzbudzimy w naszych Słuchaczah co najmniej tyle żaru, ile ta audycja wzbudza w nas samych._____________________________