
Zrozum, że to ty jesteś odpowiedzialny za wszystko, co się dzieje w twoim życiu.Weź swoje życie w swoje ręce i stań się świadomy swojego potencjału.Życie na ciebie nie czyha, ludzie nie chcą dla ciebie źle, a świat nie uwziął się na ciebie chyba, że... właśnie w to wierzysz.Ucz się, poszerzaj świadomość i dzisiaj połóż się spać mądrzejszy, niż wstałeś.Dobrego dniaAndrzej