
Blues nie jest martwy jak papuga ze skeczu Monty Pythona! Zamknięty w stereotypowej, choć złotej klatce, przybity do żerdzi przez purystów gatunku…… Blues żyje i ma się dobrze!<br />Misją BluesoBrzmienia jest potwierdzenie tej tezy. Zapraszam do odsłuchu - Michał "Magic" Starzyński