
Mert VAN mondanivalóm! Na, meg véleményem! Mindenről. 🔞 nem ajánlott, mert nem akarok figyelni a számra. És vágatlan, meg néha talán faragatlan, ami lehet nem jön be neked, de a puding próbája az evés, szóval, ahogy akarod. 😎Ha még többet közösködnél velem, csak tessék:Facebook, Insta, Wattpad: @ademeternorbiTikTok: @nordbeeYoutube: @demeternorbert