
Wiem, że jest już bardzo dużo podcastów, ale mimo to postanowiłam, że mój będzie kolejnym – zobaczmy, czy osiągnę cel. A po co nagrywam?<br /><br />Po pierwsze dlatego, że od kilkunastu lat towarzyszę różnym firmom w rozwoju i bardzo często obserwuję, jak ten rozwój bywa opresyjny dla właścicieli, osób zarządzających, pracowników. A uważam, że można inaczej. Można jednocześnie rozwijać i firmę i siebie, ale w zdrowy sposób. A przynajmniej znacznie zdrowszy. Mam nadzieję, że te treści zarezonują z osobami, w których jest taka potrzeba.<br /><br />Po drugie dlatego, że po prostu od kilku lat regularnie otrzymuję pytania o wykłady otwarte, warsztaty, od różnych osób. W pewien sposób wychodzę więc temu naprzeciw.<br /><br />Zapraszam do odsłuchania pierwszego odcinka, z którego dowiecie się jak psychologia i biznes są ze sobą powiązane i dlaczego w dzisiejszym świecie tak ważne jest, bo być tych połączeń świadomym.<br /><br />