
Postanowiliśmy się porwać na dosyć szalony z naszego punktu widzenia pomysł, jakim jest nagrywanie naszych wspólnych rozmów, które toczymy od przeszło dwunastu lat. Szalony, dlatego że zawsze wydawało nam się, że nasze rozmowy mają bardzo dużo dysproporcji w zakresie opasłości słów, które z siebie wyrzucamy - i tak Mili raczej mówi mało, a Zbysiowi za to gęba się nie zamyka.<br />Przez całe lata przyjaźni trudno nam byłoby przypuścić, że kiedykolwiek damy zaciągnąć siebie wzajemnie i to z własnej woli przed mikrofony.<br /><br /> Trudno powiedzieć czego będą dotyczyć te rozmowy - i szczerze mówiąc chyba nie jest to istotne. Będzie to potok myśli i tematów, które zajmują jakąś część naszej codzienności i którą chcemy się wzajemnie ze sobą podzielić, a Wam dać się podsłuchać.<br /> Witkacy pisał, że być miętkim w rzeczach lekkich, zaś nieugiętym w rzeczach ważnych jedną z mądrości życia jest - zatem postanawiamy uroczyście zmobilizować nasze siły i nadać życi