
To cykl o mieście, widzianym przez pryzmat wyzwań i problemów. Nie tylko cykl o Wrocławiu, w którym żyję. O tym jak się miasto zmienia, a my wraz z nim. Zastanawiam się, czy można powstrzymać "bezwład przestrzenny" i zadbać o zrównoważony rozwój. Zadaję pytanie, w jakim mieście będziemy żyli za kilka lat. To także rozmowy z osobami, które pasjonują się miastem i chcą go lepiej urządzać dla wszystkich.