pretože presne tak sa každá z nás cíti. raz dostatočne, inokedy nie. niekedy možno oboje naraz. no napriek tomu, aké ťažké je niekedy žiť tento život a denno-denne prekonávať jeho náročnosti, tak ver, že na nič nie si sama. sme v tom spolu <3