
Przyszło mi żyć w latach 1953 - 20??. Połowa w PRL, połowa w demokratycznej Polsce. Mogło być gorzej. Poprzednie 70 lat obejmowało dwie wojny światowe. Ten wspomnieniowy podcast obejmuje głównie czasy PRL, bo w życiu staruszka już tak wiele się nie dzieje. Poza tym kiedyś żyło się może wolniej, ale na pewno ciekawiej. Człowiek wstawał i nie wiedział, co mu niesie dzień. Postaram się, aby było i strasznie i śmiesznie. To nie powinno być trudne, bo właśnie takie było moje życie. Jeśli Ci się spodoba, powiedz znajomym, by weszli na open.spotify i poszukali Okruchy życia. Jeśli nie, skomentuj.