
Perspektywa PaniMajo powstała poprzez połączenie osobistego charakteru podcastu, z nowym akcentem na treści związane z moją filozofią życia i rozwoju. Kim jestem? - wyznawczynią filozofii małych kroków, praktycznie w każdym aspekcie życia,- osobą, która już wie, że "nie ma zmian bez zmian",- tą, która często się boi, ale stara się działać pomimo lęku- kobietą, która chce brać 100% odpowiedzialność za swoje życie i grać w nim główną rolęBez nadęcia, z luzem i specyficznym poczuciem humoru. Zapraszam do słuchania! :)