
Protože vychovávat děti = vychovat sám sebe a to je velkej punk ✌️.První roky života 🧠 se nám vyšlapávají cestičky v mozku (synapse) a nastavují vzorce autopilota, kterej nás řídí zbytek života.Naštěstí je mozek neuroplastickej a vědomou prací ho můžeme přeprogramovat (jen je to běh na delší trať).Usnadni to sobě a svým dětem a dělej věci jinak 🤍. Jsem máma 2 domškoláků, spoluzakladatelka svobodné ZŠ, průvodkyně a koučka (ICF) k vyváženému rodičovství.Neztrácej sebe, nadesignuj si svůj život a rozvíjej potenciál svého dítěte.www.vmestskedzungli.cz