
„Różaniec z Domu Matki” to cykl audycji przygotowywanych w Radiu Jasna Góra pod patronatem Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej. O. Marian Waligóra, dyrektor JRR przygotowuje krótkie rozważanie o modlitwie różańcowej. Swoją refleksją dzieli się także Piotr Kandzia, należący do wspólnoty JRR. W audycji jest też czas na świadectwa jasnogórskich pielgrzymów o znaczeniu różańca w ich życiu.