"Rozmowy na Forum" to seria wywiadów z ekspertami i społecznikami o tym, jak rozmawiać, jak się komunikować, jak prowadzić dialog. Pragniemy szerzyć ideę dialogu obywatelskiego i dobrej komunikacji międzyludzkiej.