
Stacja Ateizm to cotygodniowy program na żywo, w którym dyskutujemy z widzami.Termin: każda niedziela, start o 18:00.Znasz dowód na istnienie boga? Zadzwoń do nas. :)Nie wiesz jak poradzić sobie z religijną rodziną? Zadzwoń do nas. :)Promujemy pozytywny ateizm.Jesteśmy za rozdziałem Kościoła od państwa, religii od rządu.Wspieramy ateistów zlęknionych, słabych, dyskryminowanych.A przede wszystkim:Zapraszamy do rozmowy osoby wierzące w boga/bogów, zjawiska nadprzyrodzone oraz paranormalne.W co wierzycie i dlaczego? Jesteśmy ogromnie ciekawi.