
Wolne duchy poszukujące swojej wersji szczęścia. Za dużo myślimy, staramy się wychować dwóch fajnych, szczęśliwych ludzi i nie zwariować.Jesteśmy rodziną, ale częściej mówimy o sobie stado albo z racji nazwiska wataha. Ta Wataha!Eksplorujemy, doświadczamy i dyskutujemy różne obszary od relacji międzyludzkich przez technologię, podróże i naturę po rozwój. Czyli wszystko to co składa się na nasze życie i pozwala nam przeżywać je szczęśliwiej :)