Mēs varam kļūt brīvi cilvēki, ja apzināsimies savu nebrīvi, savu atkarību no vecās sistēmas. EGOsistēmas gribētu, lai tu turpini tās patērēt, bet būdams brīvs, tu izvēlies veidot savas EKOsistēmas.