
Na antenie Radia Jasna Góra podejmujemy się tego zadania. W audycjach ”W zdrowym ciele” poruszamy różne tematy uświadamiające nam, jak dbać o to, co często określamy jako najważniejsze w naszym życiu. W kolejnych odcinkach możemy usłyszeć lekarzy różnych specjalizacji, osoby zajmujące się profilaktyką, a także chorych dzielących się swoim doświadczeniem.