
Jesteśmy przyjaciółmi, których połączyła wspólna pasja do komponowania. Podcast zrodził się z naszej potrzeby tworzenia i dzielenia się naszymi spostrzeżeniami ze światem. Podczas jednej z wielu naszych rozmów dotyczących sztuki postanowiliśmy te przemyślenia nagrać i puścić w eter. Nie spodziewajcie się “laurki” wystawionej muzyce współczesnej lub skomplikowanych analiz. Będzie dosyć subiektywnie, trochę kontrowersyjnie ale przede wszystkim (nie)zbyt poważnie.Marcin i Przemek______Fantazja - rozmowy luźne na tematy różneMotet - tematy historycznePostludium - recenzje i relacje