Urodziłem sie 31 lipca 1984 w lublinie.Moja przygoda z muzyką zaczeła się ładnych pare lat temu....gdy miałem niespełna 12 moze 13 lat zepsułem pierwszy magnetofon...wtedy przewijajac na starym KASPRZAKU mozna bylo posluchac moich pierwszysch setów...pozniej zaczeły sie jakies tam dyskoteki szkolne...i na koloniach...zawsze bralem ze soba kupe płyt by bawic towarzystwo....ale tak na poważnie wszystko zaczeło sie w 2008 roku..kiedy kolega z poniatowej zaprosil mnie na impreze w pubie i zebym pomogl mu grac..... i sie zaczeło ..przyponialem sobie jak to sie robi..duza pomoc zawdzieczam również dj Adrriano i dj Orange Juice(rezydenci klubu Malibu w Krężnicy Jarej...dzieki nim zacząłem grac do publiki...i co najważniejsze podobało sie ludziom.... potem były różne perypetie... az do dzisiaj....były rezydent klubu VIVA w Niezabitowie oraz Dos Gringos w Oleksowie.Na chwile Exlusive resident w Klubie Brand w Skokowie oraz rezydent klubu Bakardi w Sieniawie.....Członek formacji DISCO MASTERS dz