
<p>Od nedelje, 22. marca, do sobote, 28. marca, se bo na Radiu Ognjišče odvil tradicionalni Radijski misijon, ki ga letos pripravljamo v sodelovanju s člani frančiškovskih redov. Pod skupnim geslom <i><b>»Gospod mi je dal vse«</b></i> bomo vabili na pot duhovnosti, ki jo je <b>sv. Frančišek Asiški</b> opisal v svoji <i>Oporoki</i>, in vsak dan odprli novo poglavje. </p>