
Alates 2. juulist kuni 5. augustini räägivad Urmas Vadi ja Peeter Helme igal hommikul Vikerraadios eestlaste suveharjumustest: meie suve omapäradest, mõnudest, nuhtlustest ja traditsioonidest ehk – suvemütoloogiast."Katsusime mõelda Eesti suve ja eestlaste suveharjumuste, samuti enda lapsepõlve peale ning noppida sealt välja nii head kui halvad asjad, et tekiks mingi terviklik - aga muidugi ka meelega hästi laia joonega maalitud, heas mõttes tögav - pilt," tutvustab Peeter Helme. Urmas Vadi lisab: "Kirja said need, mis esimesena pähe tulid ja suvega seostusid. Imekerged ja pretensioonitud kommentaarid, nagu suvi võiks olla kergem ja rahulikum kui talv.""Suvemütoloogia" on eetris iga päev kell 8.25 "Vikerhommikus".