
Lubię pytać: co dalej? Osiągnęliśmy jakiś etap? Coś się wydarzyło, co zupełnie zmieniło sytuację? To nigdy nie jest koniec. To zawsze wyzwanie. Początek nowej drogi. "Co dalej?" to podkast dla tych, którzy nie boją się szukać i pytać. Zapraszam w każde sobotnie popołudnie.