
Hej! <br />Nazywam się Kasia Wronska-Kedzior. Z zawodu jestem fotografem. Od 2015 roku mieszkam w Norwegii, po tym jak porzuciłam warszawskie korpo - życie, które uwierało mnie jak maleńki kamień w bucie. <br />Jestem niesłabnącą duszą artystyczną, kobietą, mamą i żoną. Moje życie nie jest usłane różami, ale staram się je kształtować tak aby było satysfakcjonujące i szczęśliwe. <br />Kocham rozwój, ruch i proces tworzenia. Rozmawiam o fotograficznych pasjach, zagadnieniach technicznych w fotografii, o życiu, sztuce, o tworzeniu, o kreatywności, inspiracjach, twórczej energii i o innych procesach.<br /><br />Jeśli to co robię ma dla Ciebie wartość możesz wesprzeć moją podcastową twóczość kupując mi kawę, dzięki której będę mogła rozwijać moją dziennikarską pasję i zapraszać wciąż ciekawych gości, inwestować w edukacje aby oferować CI jeszcze lepszą jakość. <br /><br /><a href="https://www.buymeacoffee.com/fotonormatywni" rel="noopener">https://www.buymeacoffee.com/fotonormatywni</a><br