
Głównie opowiadam o filmie i kulturze. Na luzaku, bez spiny. A tak naprawdę to opowiadam o wszystkim co mnie interesuje w komfortowej atmosferze (a przynajmniej mam taką nadzieję). Odcinki wychodzą co tydzień.Znajdziesz mnie też na YT pod nazwą GOLDFINCH.