
Oceniam książki po okładce i zapachu. Uwielbiam się dzielić tym, co przeczytałam i zachęcać nieprzekonanych do sięgnięcia po dobrą lekturę. Jako mama wszystkie książki testuję na dzieciach :D.......„Zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci”