
Cześć z tej strony Martii! Cieszę się, że tu trafiłeś_aś i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. Myślę, że znajdziesz tu coś dla siebie. Będę tu wspominała trochę o moim życiu studenckim, książkach, spostrzeżeniach na co dzień, dzieciństwie. Ogólnie o mnie :) Odcinki pojawiają się w każdy czwartek po 18!Zapraszam również do kontaktu tutaj >>> [email protected] >>> https://www.instagram.com/martini_z_martini/