
Witaj. Słuchając moich medytacji wchodzisz w bezpieczną przestrzeń. Medytacje mogą dać Ci poczucie relaksu a czasem być bardziej terapeutyczne. Wierzę że świadomość emocji, umiejętność jej opisania i zaakceptowania to także medytacja, to uważność.Jako społeczeństwo powinniśmy dążyć do tego aby każdy z nas miał czas na autorefleksję, na czas dla siebie i szacunek dla siebie.Kiedy poznajesz i zgłębiasz siebie czujesz się bogaty. To uczucie bogactwa warto aby towarzyszyło jak największej liczbie osób, abyśmy i my i nasze dzieci wzrastały w środowisku wysokich wibracji. Każdy kto to rozumie, doświadcza innego życia. Kiedy przegląda notatki z problemami sprzed roku, widzi że one już zniknęły. Że poszedł dalej.Medytacje na tym kanale próbują zanurzyć się w doświadczenie, emocję, stan, po to aby pobyć sam na sam z naszą wrażliwością, Medytacje niczego nie obiecują, nie muszą być szybkie. Zrób w swoim życiu przestrzeń na ciało, umysł i duszę.Ten kanał to też moja własna droga do uzdrow