
Monologi trzydziestolatki o życiu, będzie zabawnie, będzie życiowo, będą dramaty - jak to w życiu, będzie się działo! W internecie jest miejsce dla wszystkich, mówili, no to sprawdzam. Introwertyczka eM, która czasem ma potrzebę sobie pogadać.Insta Monologie_eM /[email protected]