Znasz to, jak ktoś w trakcie rozmowy rzuca "ale najlepsze jest to..." i robi tak co najmniej kilka razy? My też to znamy, bo sami tak robimy. Tutaj opowiadamy o tym, co jest najlepsze, ale też trochę o tym, co najgorsze.