
Czym jest dla Ciebie zwrot "ogarniam"? Dla mnie jest określeniem procesu rozwoju - niestety (albo i stety) ciągłego rozwoju. Podcast ten to przestrzeń do rozmów, zderzania myśli i mam nadzieje do polepszania trochę Twojego życia. Będę rozmawiać o różnych rzeczach, nie zamykam się na konkretną tematykę. Jeśli chociaż u jednej osoby "coś tam w głowie kliknie" to wiem, że zrobiłem dobrą robotę.