14 czerwca 1999r. Ojciec Święty, Jan Paweł II przybył z pielgrzymką do diecezji łowickiej. Rozmawiamy ze świadkami tych wydarzeń.SŁUCHAJ RADIA VICTORIA -> https://www.radiovictoria.pl/player/