
Witam wszystkich bardzo serdecznie w podcaście Pogadajmy o rzeczach.Podcast jest prowadzony przez Radosława Gryczkę. Znajdziecie tutaj komentarze na temat szeroko pojętej popkultury, przemyślenia, moje opinie na temat filmów, seriali, komiksów, książek, pomidorowej z ryżem i wiele innych. Rozgość się.Zapraszam na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCkggD4MHLO75BFluGIsqogQFanpage FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100069567414251Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/1201393770687585