
Uczę. Robiąc to mam wiele wątpliwości i pomysłów. Uczy mi się coraz lepiej, bo zacząłem te refleksje łapać, nagrywać i dzięki temu łatwiej mi o nich rozmawiać, z tymi, z którymi pracuję. Ten podcast to taki zbiór zapisków, które równie dobrze mogłyby się zaczynać od "Dear Diane", albo od "Captain's Log, supplementary"Mam nadzieję, że słuchanie tego da Ci otuchę w uczeniu, łatwość w wątpieniu w swoje przekonania oraz okazję, żeby się z kimś (np. mną) nie zgodzić.Wersje wideo tych nagrań są tu:https://www.youtube.com/maciejjonek_procesinstagram: @maciejjonek#nauczyciel #psycholog #edukacja