
Cześć! Tu Tomek i Yulgeee. Jesteśmy przyjaciółmi. Nasza przyjaźń wyróżnia się tym, że jesteśmy na 100% szczerzy i prawdziwi wobec siebie. Nie kłócimy się, bo wyjaśniamy sobie wszystko na bieżąco. Znamy nasze mocniejsze i słabsze strony, a dla beki lubimy powygłupiać się. Jeśli masz dystans do siebie i lubisz się śmiać to zapraszamy do słuchania naszych sensownych, a czasami i bezsensownych rozkmin xoxo.