
W podcaście „Po tej stronie” wspólnie z moimi rozmówcami poszukuję odpowiedzi na pytania, które zadają sobie osoby pogrążone w żałobie, cierpiące na depresję, zmagające się z ciężką chorobą czy traumą, ogarnięte kryzysem samobójczym lub po prostu – zagubione w życiu po tej stronie oraz ich bliscy. Chcę pozbierać te wszystkie kawałki, na które rozpada się każdy, kto doświadcza jakiegokolwiek psychicznego cierpienia. Chcę posklejać ten rozbity wazon w całość. Na pewno nie będzie już nigdy taki sam, ale może jeszcze być bardzo, bardzo piękny.