
🎙 SŁUCHAJ TEGO – kawa, fitness i dwóch przyjaciół.Rozmawiamy szczerze o życiu, treningach, zdrowiu i codziennych zmaganiach. Trochę śmiechu, trochę refleksji, bez spiny.Jeśli lubisz luźną atmosferę i konkretne rozmowy bez marketingowego bullshitu – jesteś u siebie.Nowe odcinki co tydzień!☕ Subskrybuj i po prostu… słuchaj tego! Chcesz nas lepiej poznać? Wejdź do nas na insta!