
Duchowość na luzie, bo jestem wyluzowaną typiarką - nie hipiską, chociaż jest we mnie hipiska, nie szamanką, chociaż szamanka też we mnie jest, ani mugolem, chociaż i taka część by się pewnie u mnie znalazła… 😜Nagrywam moje rozkminki, aby przedstawić pewne perspektywy. Czy je weźmiesz, to już Twoja sprawa. Nie musisz przecież.W końcu moja perspektywa i Twoja mają prawo się różnić, czyż nie? 😉Więc zapraszam Cię do podróży ze mną… nie z poziomu różnic, ale ciekawości 🧘🏽♂️Czujesz gotowość, by usłyszeć coś, co może Cię striggerować…?Lub totalnie odmienić Twoje życie?Z miłością,K.