
Cześć! Nazywamy się Ola i Marlena. Rozmawiamy tutaj bez spinki o życiu. Będzie o popkulturze, relacjach, przyjemnościach i w ogóle o świecie. Po kumpelsku i przy herbacie. Nie znajdziecie tu złotych porad ani recepty na szczęście. Za to będzie (mamy nadzieję) zabawnie i inspirująco!