
Każdy dźwięk, który zostanie opublikowany na tym podcaście jest próbą odpowiedzi na pytanie "dlaczego wierzę?" - Bogu, Kościołowi, drugiej osobie, sobie samemu. Zapraszam Cię na przygodę wśród dźwięku słów - mam nadzieję, że istotnych dla mnie i dla Ciebie. "Zdrowaśkę" masz w pakiecie ;-)