
Оті дві – це ми, Іра та Олена. Збираємося, щоб обговорити повсякденні, але неоднозначні й непрості теми. Протиріччя тут немає: якщо замислитися, саме в повсякденному й ховається найбільше питань і нюансів. Часом ми не погоджуємося одна з одною, відкидаємо очевидні пояснення чи згадуємо маловідомі книжки й теорії. Часом – розповідаємо історії з життя і гигочемо.Запрошуємо підписатся тих, хто цінує глибокі розмови про просте. Оті дві будуть вам раді ❤️