
<p>Dalinuosi ir atiduodu viską, kas verda, kepa ir kaupiasi gyvenime, smegenyse, sąmonėje, pasąmonėje ir svarbiausia: sieloje.<br>Tikslas? daugiau aiškumo, lengvumo ir vidinės ramybės, liečiant svarbias temas, kurias jau seniai laikas aptarti ir galutinai įsisąmoninti. Bet čia jau spręsti Jums :)</p>